Головна » 2018 » Жовтень » 1 » У МДУ обговорили актуальні проблеми міжкультурної комунікації та перекладу
10:35
У МДУ обговорили актуальні проблеми міжкультурної комунікації та перекладу

28 вересня кафедра теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету за традицією провела щорічне засідання круглого столу на тему «Актуальні проблеми міжкультурної комунікації, перекладу та порівняльних студій».

Викладачі та студенти університету представили понад 40 доповідей, у яких розглянули галузеву комунікацію у сучасному соціальному контексті, контрастивну лінгвістику та лінгвістичну типологію, актуальні проблеми загального та художнього перекладу. Також учасники обговорили деякі питання лексикографії та застосування англійської мови професійного напрямку.


На відміну від попередніх років, у цьогорічному круглому столі взяли участь не лише студенти спеціальності «Переклад (англійська)», а і майбутні дипломати й економісти.


Виступи учасників супроводжувалися активним обговоренням їх доповідей. Особливий інтерес викликали наукові дослідження студентів спеціальності «Переклад (англійська)» Ксенії Юркової, Катерини Пилипшанової, Анастасії Горшкової та Вікторії Зензерової, присвячені проблемам еквіритмічного перекладу ліричних текстів, перекладу морської термінології та дослідженню пареміологічних одиниць.


Читайте також: Генеральний консул Греції Елені Георгопулу розповіла студентам про внесок Греції у світову культуру

Переглядів: 152 | Додав: Press