Головна » 2017 » Жовтень » 23 » У МДУ обговорили ідеї реформації в українській культурі
11:28
У МДУ обговорили ідеї реформації в українській культурі

23 жовтня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулось спільне засідання студентських наукових товариств «Контент» та «Парадигма». Захід організований кафедрою культурології та інформаційної діяльності МДУ спільно з архівним відділом Маріупольської міської ради. 

Засідання було присвячено темі «Ідеї Реформації в українській культурі 16-17 століття» і приурочено до святкування 500-річчя Реформації. Учасниками стали студенти і викладачі МДУ, а також учні 11 класів НВК «Гімназія-школа» № 27, загальноосвітніх шкіл №№ 10 і 53.

На початку всіх присутніх привітала завідувач кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ, кандидат наук з мистецтвознавства Галина Батичко. З доповідями виступили доценти кафедри культурології та інформаційної діяльності Степан Янковський, Юзеф Нікольченко і Юрій Рябуха. Вчені висвітлили теми: «Ідеї, що змінили світ: Реформація Мартіна Лютера», «Реформація й Україна», «Вплив ідей Реформації на діяльність Острозького культурно-просвітницького осередку».

Велику підтримку у підготовці матеріалів за тематикою засідання надали начальник архівного відділу Маріупольської міської ради Тетяна Калашникова, головні спеціалісти архівного відділу Тамара Волкодав та Елла Качикова.

Читайте також: Студенти-міжнародники МДУ організували ділову гру-симуляцію

Переглядів: 493 | Додав: Прес-центр