Головна » 2017 » Грудень » 22 » У МДУ обговорили специфіку роботи регіональних ЗМІ в умовах імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
16:02
У МДУ обговорили специфіку роботи регіональних ЗМІ в умовах імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

21-22 грудня у Маріупольському державному університеті проходив семінар на тему «Імплементація Угоди про асоціацію України-ЄС: як працювати регіональному журналісту». Освітній захід організований у рамках договору про співпрацю між МДУ та Академією української преси за фінансової підтримки Фонду Конрада Аденауера (Німеччина). 

На відкритті семінару з вітальним словом до присутніх звернувся ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов. Він підкреслив актуальність обраної теми, а також велику роль, яку відіграють журналісти в умовах активізації євроінтеграційних процесів у країні. Серед учасників були студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв'язки з громадськістю» і викладачі кафедри соціальних комунікацій разом із деканом факультету філології та масових комунікацій, професором Світланою Безчотніковою, керівники відповідних підрозділів ГУНП в Донецькій області на чолі із заступником начальника главка, полковником Василем Остапчуком, кореспонденти маріупольських засобів масової інформації. 

Семінар проводили президент АУП, професор Валерій Іванов і медіатренер, журналіст Андрій Юричко. Учасники обговорили особливості подачі інформаційних запитів, захист права на отримання інформації, європейський досвід взаємодії медіа та влади, способи пошуку джерел інформації та інших важливих питань, а також виконання практичних завдань. За підсумками навчання учасники отримали сертифікати.

Читайте також: Старший викладач МДУ, відомий журналіст і медіаексперт Андрій Куликов провів семінар для співробітників поліції Донеччини

Переглядів: 248 | Додав: Прес-центр