Головна » 2020 » Січень » 23 » У МДУ обговорили основні загрози у сфері забезпечення безпечної роботи інформаційних ресурсів
16:20
У МДУ обговорили основні загрози у сфері забезпечення безпечної роботи інформаційних ресурсів

У Маріупольському державному університеті відбулася нарада співробітників відділу технічних засобів навчання МДУ і співробітників 2-го управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях на якій обговорювалися основні загрози у сфері забезпечення захищенної роботи інформаційних ресурсів.

Співробітники СБУ повідомили про факти надходження на електроні скриньки закладів вищої освіти фейкових електронних повідомлень, зокрема, нібито від правоохоронних органів, націлених на ураження комп’ютерного обладнання та отримання конфіденційної інформації стосовно учнів та викладацького складу, насамперед які брали участь в АТО/ООС.


Як правило, фейкові листи зі шкідливим програмним забезпеченням мають вкладення (зображення, архів, документи тощо), які пропонується переглянути та/або завантажити. У тексті листа міститься посилання, натиснувши на яке, автоматично завантажується та запускається шкідливе програмне забезпечення. Подібне шкідливе програмне забезпечення збирає, блокує, спотворює та передає зловмисникам інформацію, що знаходиться в комп’ютерних системах та окремих персональних електронних обчислювальних машинах. 


Шляхом ефективної взаємодії співробітників МДУ та 2-го управління ГУ СБУ планується протидіяти ураженню інформаційних ресурсів університету.


Читайте також: У МДУ відбулася конференція трудового колективу


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

Переглядів: 103 | Додав: Прес-центр