Головна » 2018 » Листопад » 30 » У МДУ обговорили сучасні дослідження психологічної науки
09:29
У МДУ обговорили сучасні дослідження психологічної науки

29 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшов круглий стіл на тему «Сучасні дослідження психологічної науки в контексті НАН України».

Захід був приурочений до 100-річчя Національної академії наук України. Його організатором виступила кафедра практичної психології МДУ. В обговоренні актуальних питань взяли участь викладачі кафедри та студенти спеціальності «Практична психологія».


Під час дискусії учасники обговорили науково-методологічні дослідження у галузі психології, а саме принципи екологічної психології в сучасних реаліях, підстави для впровадження наукових досліджень в галузі організаційної та соціальної психології, новітні методики у навчанні. Окремо поговорили про актуальні напрямки прикладного вивчення суспільно значущих соціально-психологічних феноменів: підліткового булінгу, адаптації особистості до змін, проблеми соціальної успішності особистості.


Студентів спеціальності «Практична психологія» зацікавила можливість встановлення взаємозв’язку сучасної науки і практики, зокрема можливість впроваджувати результати власних емпіричних досліджень у різних життєвих сферах.
 

Період академічної підготовки фахівця у закладі вищої освіти повинен стати ґрунтовною основою власної професійної практики. Набуті наукові знання є чинником майбутньої професійної та соціальної успішності особистості, 

– доцент кафедри практичної психології Лілія Тищенко.


Читайте також: «Висвітлення діяльності НАН України в українських медіа»: круглий стіл на честь 100-річчя академії

Переглядів: 36 | Додав: Press