Головна » 2020 » Серпень » 31 » У МДУ підбили підсумки 2019-2020 навчального року
16:55
У МДУ підбили підсумки 2019-2020 навчального року

31 серпня відбулися збори трудового колективу Маріупольського державного університету. В. о. ректора МДУ, професор Костянтин Балабанов привітав присутніх із початком нового навчального року, після чого розповів про результати роботи колективу і майбутні плани.

Протягом 2019-2020 року Маріупольський держуніверситет забезпечував сталий розвиток на усіх напрямках діяльності. Продовжувалася робота з розвитку освітнього процесу, розширювалися міжнародні зв’язки, проводилися наукові дослідження. Університет плідно співпрацював із численними партнерами: органами державної та місцевої влади, правоохоронними структурами, українськими та зарубіжними університетами.


Серед численних високих гостей, які відвідували МДУ протягом року, були посли Греції та Італії, а також генеральний консул Греції. За плідну співпрацю у галузі освіти, науки та культури Послу Грецької Республіки в Україні Георгіосу Пукаміссасу було вручено медаль «За заслуги перед МДУ».


На початку нового року МДУ підписав низку договорів про розширення співпраці зі ЗМІ Маріуполя з метою підвищення якості підготовки майбутніх журналістів. Угоди передбачають проведення практичних занять для студентів спеціальності «Журналістика» на базі маріупольських засобів масової інформації за принципом дуальної освіти.


Цього літа Маріупольський держуніверситет випустив понад 500 бакалаврів. Не дивлячись на розвиток пандемії у світі, випускники змогли своєчасно отримати дипломи про освіту.
 

У 2019-2020 навчальному році викладачі університету пройшли підвищення кваліфікації на курсах і стажуваннях у різних закладах вищої освіти, у тому числі підвищили свій професійний рівень за кордоном у Словаччині, Польщі, Латвії, Білорусі.
 

За цей рік зріс і кадровий потенціал університету. Вісім науково-педагогічних працівників успішно захистили кандидатські дисертації, були присвоєні вчені завання кандидатів і доктора наук. Приємно відзначити, що троє викладачів отримали почесне звання «Заслужений працівник освіти України», серед яких професори Микола Трофименко, Вікторія Лисак, Світлана Безчотнікова.


За підсумками наукової діяльності у 2019 році викладачі університету опублікували 1041 наукову статтю, зокрема 950 науково-методичних рекомендацій. З-поміж іншого, опубліковані 76 статтей у зарубіжних виданнях і 195 статтей у виданнях, що включені до наукометричних баз даних. 
 

У свою чергу, студенти за минулий навчальний рік опублікували понад 1200 статей і тез наукових доповідей. 12 студентів стали переможцями та призерами міжнародних і всеукраїнських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт.


Крім наукових досягнень, студентська молодь МДУ здобула перемогу на міжнародному фестивалі ретро-культури «Ретро хіт-парад», отримала грант на реалізацію благодійного проєкту «Старість в радість»


В. о. ректора МДУ Костянтин Балабанов відзначив, що завдяки професіоналізму і таланту співробітників, викладачів та студентів університет зміг впоратися з усіма труднощами та досягти високих результатів. На завершення виступу він побажав присутнім міцного здоров'я, оптимізму і великих звершень у новому навчальному році.


Наприкнці зборів трудового колективу викладачам і співробітникам вручили почесні грамоти і подяки Міністерства освіти і науки України, Донецької обласної державної адміністрації і ректора МДУ. Окрему подяку отримав колектив Маріупольського державного університету від Методично-консалтингового центру Маріупольської міської ради.


Читайте також: МДУ отримав рекомендації експертів зі створення стратегії розвитку університету

 

Переглядів: 1191 | Додав: Press2