Головна » 2021 » Вересень » 9 » У МДУ підбили підсумки 2020-2021 навчального року
15:40
У МДУ підбили підсумки 2020-2021 навчального року


9 вересня відбулися загальні збори та конференція трудового колективу Маріупольського державного університету. Збори розпочалися з виступу ректора МДУ, професора Миколи Трофименка.

Очільник вишу розповів про результати діяльності університету у 2020-2021 навчальному році та окреслив пріоритетні напрями роботи на майбутнє.


На початку доповіді Микола Трофименко підкреслив основні досягнення за рік: вибори ректора, затвердження Стратегічного плану розвитку університету, оновлення складу Наглядової ради, проведення внутрішнього аудиту, створення нового факультету.
 

Цього року МДУ впевненно взяв курс на розширення партнерських відносин, завдяки чому було підписано 12 договорів із закладами середньої освіти, 24 – із закладами вищої освіти та одна загальна угода про співпрацю із закладами дошкільної освіти Маріуполя. З-поміж іншого університет уклав угоди з Маріупольським морським торговельним портом, Донецькою обласною прокуратурою, Головним управлінням Державної податкової служби у Донецькій області.


Протягом року Маріупольський університет прийняв низку делегацій і почесних гостей. Єдиний класичний виш Донеччини відвідали заступник Міністра закордонних справ Греції з питань грецької діаспори Константінос Власіс, Надзвичайний та Повноважний посол Грецької Республіки в Україні Василіос Борновас, голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.


МДУ розпочав роботу над новим міжнародним проєктом Еразмус+ «Інтеграція та адаптація іноземних студентів», долучився до проєкту міжнародної технічної допомоги USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». Також два мікропроєкти МДУ включено до проєкту програми Еразмус+ напряму імени Жана Моне «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення».


Серед головних завдань на наступний рік Микола Трофименко відзначив запровадження електронного документообігу та системи ключових показників ефективності, розвиток організаційної структури та науково-педагогічного складу, створення на базі МДУ Музею науки, впровадження концепції безбар'єрного університету. Окремо ректор наголосив на важливості підготовки урочистих заходів до святкування 30-річчя вишу.


Після ректора на загальних зборах виступили голови факультетів. Декан психолого-педагогічного факультету, доцент Леніна Задорожна-Княгницька окреслила ситуацію на новоствореному факультеті та перспективи його роботи. У свою чергу декан факультету іноземних мов, доцент Ганна Трифонова та декан факультету грецької філології та перекладу, доцент Юлія Жарікова розповіли про розвиток і розширення партнерських відносин на міжнародному рівні. 


Після цього, під час конференції трудового колективу МДУ, присутні затвердили Етичний кодекс університету у новій редакції та оновлений склад комісії з питань його дотримання, затвердили кандидатури працівників для нагородження, відзначення та заохочення.


Читайте також: Як проходитиме навчання у МДУ в умовах адаптивного карантину?

Переглядів: 745 | Додав: Press2