Головна » 2018 » Листопад » 15 » Напередодні Міжнародного дня студента у МДУ підбили підсумки Фестивалю «Дебют-2018»
17:30
Напередодні Міжнародного дня студента у МДУ підбили підсумки Фестивалю «Дебют-2018»

Напередодні Міжнародного дня студента 15 листопада у Маріупольському державному університеті відбувся гала-концерт ХVII Фестивалю студентської творчості «Дебют – 2018». Фестиваль – це чудова можливість для першокурсників продемонструвати свої інтелектуальні, творчі, організаторські та лідерські навички здібності, розширити коло друзів та пришвидшити адаптацію до умов навчання в університеті. 

На відкритті святкового заходу з вітальним словом до присутніх звернулася перший проректор МДУ, професор Олена Булатова. Вона привітала молодь із Міжнародним днем студента і побажала успіхів у навчанні і творчості.


Цього року концертна програма занурила глядачів у світ мультфільмів. У ролі ведучих виступили феї, принци та принцеси і навіть Мегамозок. Окрім кращих творчих номерів першокурсників, гала-концерт включав виступи казкових персонажів та ансамблів танцю «Еквілібріум» і «Wont».


Під час насиченої концертної програми переможців та їх наставників нагородили грамотами та подарунками від спонсорів. За підсумками Фестивалю «Дебют-2018» перехідний кубок і звання найбільш творчого факультету здобув факультет філології та масових комунікацій.


Вітаємо із Міжнародним днем студента! 


Читайте також: Зомбіленд у МДУ: студенти відзначили Геловін та оголосили про початок благодійної акції

Переглядів: 273 | Додав: Press