Головна » 2018 » Жовтень » 8 » У МДУ поновила роботу школа «Юний дослідник»
15:15
У МДУ поновила роботу школа «Юний дослідник»

6 жовтня у рамках співпраці з  Донецьким відділенням Малої академії наук України у Маріупольському державному університеті відбулася настановча сесія обласної очно-заочної школи для здібної учнівської молоді «Юний дослідник».

Школа «Юний дослідник» – одна із форм організації позашкільної освіти, створена з метою залучення учнів до дослідницьких та експериментальних робіт у різних галузях науки. На базі МДУ працюють 6 секцій – з української літератури, української мови, історії України, англійської мови, економіки та журналістики.


З юними дослідниками працюють доценти кафедри української філології Марія Нікольченко і Віктор Дворянкін, доцент кафедри історичних дисциплін Світлана Новікова, в. о. завідувача кафедри англійської філології Юлія Федорова, доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Тамара Ніколенко, старший викладач кафедри соціальних комунікацій Олена Мельникова.


У школі «Юний дослідник» учнівська молодь отримує змогу поглиблено вивчати базові навчальні дисципліни, користуватися матеріально-технічною базою та бібліотечним фондом закладу вищої освіти для проведення наукових досліджень і в подальшому презентувати їх результати на відповідних конференціях і форумах. Заняття проходять в очній та заочній формах і тривають протягом навчального року.


Читайте також: У МДУ презентували студентські переклади творів Василя Сухомлинського новогрецькою мовою

Переглядів: 196 | Додав: Press