Головна » 2017 » Червень » 9 » У МДУ презентували Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030»
17:05
У МДУ презентували Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030»

9 червня у Маріупольському державному університеті відбулась презентація Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030». Представив доктрину народний депутат України Сергій Тарута.

В цьому стратегічному документі пропонуються конкретні терміни запуску і реалізації механізмів принципово нової траєкторії економічного зростання України до 2030 року. У розробці доктрини брали участь вчені-економісти з провідних вищих навчальних закладів країни.

На заході зібралися авторитетні вчені та практики, студентська молодь, представники громадських об’єднань. На початку заходу учасників привітав ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов

Одними з головних умов реалізації доктрини є активна співпраця з науковою елітою та представниками громадянського суспільства.

Наприкінці зустрічі народний депутат додав, що у найближчому майбутньому буде створений електронний майданчик, де можна буде ознайомитися з доктриною і запропонувати свої ідеї щодо її реалізації.

По завершенні заходу депутату задавали питання студенти й викладачі. Вчені поцікавилися деталями антикризової програми, запропонованої у доктрині, зокрема, можливістю зміни умов займу у МВФ, а також перспективами розвитку вітчизняного аграрного сектору та земельних відносин.

Читайте також: На кафедрі соціальних комунікацій МДУ відбувся семінар "Особливості проектування дистанційних курсів на базі платформи Moodle"

 

 

Переглядів: 548 | Додав: Прес-центр