Головна » 2018 » Листопад » 26 » У МДУ презентували освітні можливості у Сполучених Штатах Америки
14:47
У МДУ презентували освітні можливості у Сполучених Штатах Америки

24 листопада на базі Маріупольського інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» відбулася презентація «Вища освіта у США: можливості для українців». Про особливості американської вищої школи та стипендіальні програми уряду США розповіла радник з питань освіти Консультативного центру мережі EducationUSA у Києві Тетяна Котко. 

Під час зустрічі присутні дізналися про типи закладів вищої освіти у США, вимоги до абітурієнтів, строки прийому та можливості отримання стипендії. Тетяна Котко підкреслила, что у програмах уряду США можуть взяти участь усі охочі. 


Отримав безліч корисної інформації та відповіді на всі питання, учасники зустрічі поділилися враженнями від заходу.

 

Дуже вдячна за крутезну лекцію. Це чудова можливість реалізувати себе та свої ідеї за кордоном. Багато з нас мріють про такі можливості, 

– студентка МДУ Ярослава Комісарук.


Також цього дня співробітники наукової бібліотеки МДУ розповіли про роботу інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» під час презентації у Донецькому державному університеті управління.


Додаткову інформацію про навчання у США можна знайти на сайті EducationUSA або у Маріупольському інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» (пр. Будівельників, 129, I поверх, наукова бібліотека МДУ).
 

Facebook


Читайте також: У МДУ презентували освітню програму «Skills Lab» (реєстрація учасників – до 21 листопада)

Переглядів: 127 | Додав: Press