Головна » 2018 » Листопад » 2 » Студенти МДУ дізналися про стипендіальні програми DAAD і склали тест на знання німецької
11:46
Студенти МДУ дізналися про стипендіальні програми DAAD і склали тест на знання німецької

1 листопада у рамках Тижнів Німеччини в Україні на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету презентували стипендіальні програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD). 

З вітальним словом до студентів звернулися декан факультету іноземних мов, професор Олена Павленко, завідувач кафедри німецької та французької філології, доцент Юлія Кажан та віце-консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс Дніпро) Петер Шмаль.


Гість зауважив, що Німеччина приділяє велику увагу співпраці міжнародних відносин з Україною і завжди радо підтримує проекти у сфері освіти та науки, які сприяють розвитку академічної мобільності студентів.
 

Маріуполь зарекомендував себе як місто, що взяло на себе відповідальність за прийняття та інтеграцію внутрішніх переселенців, і Федеральний уряд Німеччини дуже уважно слідкує за розвитком подій на Сході України, 

– Петер Шмаль.


Стипендіальні програми Німецької служби академічних обмінів представив лектор DAAD Олаф Міттельштрас. Студенти дізналися про особливості системи вищої освіти Німеччини та можливості навчання для іноземних студентів.


Після презентації дев’ять студентів факультету успішно склали тест OnSet, який підтверджує знання німецької мови на рівні В1/В2 і є передумовою для отримання стипендії Німецької служби академічних обмінів.


Більше інформації про стипендії DAAD за посиланням.


Читайте також: Студенти МДУ шукали спільні та відмінні риси федеральних земель Німеччини

Переглядів: 169 | Додав: Press