Головна » 2016 » Вересень » 28 » У МДУ пройшов семінар з питань євроатлантичної безпеки
12:34
У МДУ пройшов семінар з питань євроатлантичної безпеки

28 вересня у Маріупольському державному університеті пройшов семінар «Євроатлантична інтеграція України: проблеми та перспективи», організований за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. У якості спікерів виступили голова Координаційної ради громадського об'єднання «Україна - НАТО», кандидат політичних наук Сергій Джердж, перший заступник голови громадської організації «Рух за Україну в НАТО» Іван Заєць, начальник відділу Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних сил України, кандидат історичних наук, полковник запасу Віктор Топальський.

На відкритті семінару гостей і учасників привітав ректор МДУ, професор Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він наголосив на актуальності обговорюваної теми і підкреслив важливість інформування населення, і перш за все молоді, про основні напрямки діяльності Північноатлантичного Альянсу, необхідність вивчення та використання досвіду зарубіжних країн-членів НАТО для забезпечення безпеки України.

У семінарі взяли участь студенти різних спеціальностей, передусім майбутні політологи, дипломати, історики та журналісти. Таким чином, молодь розширила свої знання про Північноатлантичний Альянс, щоб в майбутньому об'єктивно оцінювати інформацію, що стосується діяльності цього військово-політичного блоку і протистояти можливим інформаційним маніпуляціям.

 

У МДУ вже проходили подібні інформаційно-просвітницькі заходи. У квітні 2016 року на базі університету відбувся семінар у рамках Днів євроатлантичної безпеки, організованих Посольством Литовської Республіки в Україні (Контактним Посольством НАТО 2015-2016) і Посольством Королівства Норвегія в Україні. Програма семінару передбачала активний діалог з молоддю й ініціативною громадськістю міста, висвітлення тем: зміни у сфері глобальної безпеки, цілі Організації Північноатлантичного договору в сучасному світі, особливості та перспективи партнерства України з НАТО.

Читайте також: Факультет іноземних мов запрошує на «Тижні Німеччини в Україні 2016»

Переглядів: 343 | Додав: Прес-центр