Головна » 2018 » Вересень » 14 » У МДУ пройшла чергова Конференція трудового колективу
15:10
У МДУ пройшла чергова Конференція трудового колективу

13 вересня відбулася Конференція трудового колективу Маріупольського державного університету, у якій взяли участь понад 100 викладачів, співробітників та студентів.

На початку заходу ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов подякував проректору з міжнародних зв'язків, професору Миколі Трофименку за плідну й успішну роботу у якості голови Конференції попереднього складу. За цим послідувала планова процедура обрання нового голови, яким стала перший проректор МДУ, професор Олена Булатова. Заступником голови обрали доцента кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища Христину Мітюшкіну, секретарем завідувача аспірантури Інну Чередніченко.


Наступним питанням порядку денного було затвердження Антикорупційної програми, розробленою Комісією з питань запобігання та виявлення корупції в МДУ спільно з юридичним відділом університету. Проект Антикорупційної програми представила т. в. о. начальника юридичного відділу Ольга Крохмальова, яка нагадала, що він розроблений відповідно до статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» та листів Міністерства освіти і науки України. Делегати Конференції одностайно проголосували за прийняття програми.


Також шляхом відкритого голосування присутні затвердили кандидатури викладачів і співробітників університету, які будуть рекомендованні для отримання відзнак різного рівня.


Читайте також: Іноземні вчені звертаються по наукові консультації до МДУ

Переглядів: 377 | Додав: Прес-центр