Головна » 2020 » Лютий » 7 » У МДУ пройшла ХХІІ підсумкова конференція викладачів «Актуальні проблеми науки та освіти»
12:07
У МДУ пройшла ХХІІ підсумкова конференція викладачів «Актуальні проблеми науки та освіти»


7 лютого у Маріупольському державному університеті пройшла XXII підсумкова конференція викладачів «Актуальні проблеми науки та освіти». Цього року у рамках конференції працювали 19 наукових секцій, у яких взяли участь близько 150 вчених університету.

Науковці презентували результати власних досліджень у галузях економіки, менеджменту, екології, права, математичних та інформаційних технологій, сучасних міжнародних відносин, історії України, соціології, філософії, журналістики, реклами та PR, філології, дошкільної освіти, психології та мовознавства.


Вчені поділилися з колегами результатами своїх наукових пошуків, здійснюваних протягом року. З нагоди проведення конференції наукова бібліотека МДУ підготувала виставку наукових праць викладачів. Кожен бажаючий мав змогу ознайомитися з монографіями, підручниками, статтями у періодичних виданнях, а також матеріалами конференцій.


За підсумками роботи секцій буде виданий збірник тез доповідей учасників конференції «Актуальні проблеми науки та освіти».


Читайте також: Фандрайзинг для ЗВО: представники МДУ взяли участь у семінарі Програми імені Фулбрайта в Україні
 

Переглядів: 324 | Додав: Press2