Головна » 2018 » Березень » 30 » У МДУ пройшла презентація результатів моніторингу Місцевого індексу прав людини
14:46
У МДУ пройшла презентація результатів моніторингу Місцевого індексу прав людини

30 березня у Маріупольському державному університеті відбулася презентація попередніх результатів і напрацювань моніторингу Місцевого індексу прав людини, організованого Української Гельсінською спілкою з прав людини з метою підтримки реформи децентралізації. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, ОБСЄ, громадських та неурядових організацій, територіальних центрів соціального обслуговування, ЗМІ та студентської молоді.

Результати моніторингу представили координатор проекту Української Гельсинської спілки з прав людини Андрій Галай, керівник приймальні Української Гельсинської спілки з прав людини у м. Маріуполь Ігор Курільчук та представниця приймальні Ганна Пархоменко.


Вони розповіли про результати оцінювання діяльності місцевих програм подолання бідності, фінансування заходів соціальної допомоги, технологічного покращення умов проживання жителів громади, доступу до системи соціальних послуг тощо.


Захід проходив у межах впровадження ініціативи «Місцевий індекс прав людини» за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».


Читайте також: На історичному факультеті МДУ розпочав роботу кіноклуб «Human Rights»

Переглядів: 184 | Додав: Прес-центр