Головна » 2018 » Травень » 17 » У МДУ пройшла робоча зустріч із питань розробки пілотного проекту, націленого на підтримку розвитку Донеччини
17:47
У МДУ пройшла робоча зустріч із питань розробки пілотного проекту, націленого на підтримку розвитку Донеччини

17 травня у Маріупольському державному університеті відбулася робоча зустріч із представниками аналітичного центру «Колегіум Анни Ярославни Схід», присвячена питанням розробки та реалізації пілотного проекту, спрямованого на підтримку процесів реінтеграції окремих територій Сходу України і стимулювання економічного розвитку Донеччини. Проект запроваджений з ініціативи народного депутата України Сергія Тарути.

Зустріч проходила за участі експертів з питань державного управління та реформування політичних інституцій – екс-президента Національної академії державного управління при Президентові України Віри Нанівської і директора Канадського інституту українських студій, генерального директора Університету Центральної Азії Богдана Кравченка.

 

Від університету до діалогу були запрошені перший проректор МДУ, професор Олена Булатова, директор Центру підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Юлія Короткова, вчені економіко-правового та історичного факультетів, які займаються дослідженнями та підготовкою фахівців у галузі публічного управління, економіки, права, екології, менеджменту, соціології, політології, а також студенти відповідних спеціальностей. 

 

Учасники робочої зустрічі обговорили перспективи розробки та впровадження короткострокових освітніх програм для людей, яким для професійної самореалізації потрібні вузькопрофільні практичні навички. Гості підкреслили необхідність якісних наукових досліджень, які стануть фундаментом для реалізації процесів реінтеграції тимчасово окупованих територій Сходу України та економічного розвитку Донбасу. Вони запросили науковців університету до співпраці та розробки власних пропозицій у межах проекту.

 

Читайте також: У МДУ відбувся фінальний етап Міського конкурсу для школярів «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку»

Переглядів: 213 | Додав: Прес-центр