Головна » 2020 » Лютий » 26 » У МДУ пройшла зустріч з депутатами Верховної Ради України
14:59
У МДУ пройшла зустріч з депутатами Верховної Ради України

25 лютого у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч стейкхолдерів, депутатів Верховної Ради України 9-го скликання з адміністрацією та викладачами вишу, а також студентами спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Політологія», «Культурологія», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Соціологія» й «Історія та археологія».

На зустрічі обговорювалися питання вдосконалення якості вищої освіти на спеціальностях історичного факультету з метою перегляду основних компонентів освітньо-професійних програм з урахуванням задоволення потреб роботодавців.


До МДУ завітали член депутатської групи «За майбутнє» Верховної Ради України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець, член депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу», Голова підкомітету з питань охорони здоров’я Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, член Постійної делегації у Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи Максим Перебийніс. 


Присутні обговорювали можливість проходження стажування чи практики студентами у Комітетах Верховної Ради України. Завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ, доцент Олена Гільченко цікавилася у потенційних роботодавців про вимоги до знань та компетенцій, якими повинні володіти майбутні дипломати і політологи. Дмитро Лубінець  підкреслив, що для нього важливим є вільне володіння іноземною мовою, знання міжнародних відносин, політична грамотність та громадська активність.


У свою чергу, завідувач кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ, професор Юлія Сабадаш наголосила, що випускники культурологи та документознавці володіють важливими для помічника депутата компетенціями: цифровою грамотністю, навичками секретаря-референта, вміннями організувати документаційне забезпечення діяльності декількома мовами та знаннями тонкощів етики спілкування із врахуванням традицій різних світових культур. 


Варто відзначити, що на кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики розробляється держбюджетна тема «Повернення та переосвоєння тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях: сучасний стан та перспективи». Важливим стало обговорення з Дмитром Лубінцем, як із Головою Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях та Автономної Республіки Крим, національних меншин і міжнаціональних відносин.


Ректор МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов подякував учасникам зустрічі за плідну та результативну роботу, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю з комітетами Верховної Ради України, які очолюють депутати Дмитро Лубінець і Максим Перебийніс.

 

Читайте також: Керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайло Винницький зустрівся з представниками ЗВО міста

Переглядів: 348 | Додав: Press