Головна » 2017 » Листопад » 22 » У МДУ пройшли історичні читання, присвячені Революції Гідності
15:33
У МДУ пройшли історичні читання, присвячені Революції Гідності

22 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університета пройшли історичні читання, присвячені подіям Революції Гідності. 

Зі студентами-істориками зустрілися громадські активісти Маріуполя Вадим Джувага, Афіна Хаджинова та Анатолій Бутенко. Під час спілкування учасники зустрічі пригадали перебіг Революції від її початку у листопаді 2013 року і до кривавого протистояння у лютому 2014-го, відзначивши вплив революційних подій на світосприйняття пересічних громадян України і на утвердження патріотизму, як основи національної гідності. Кожен з гостей МДУ окремо зауважив свою думку стосовно минулих подій. 

Вадим Джувага розповів студентам про свою участь у київському Євромайдані 2013-2014 рр. і про усвідомлення молоддю потреби захисту національних інтересів держави та її європейського вибору. Афіна Хаджинова зосередила увагу студентства на необхідності відстоювання завоювань Революції Гідності, демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина. Анатолій Бутенко підкреслив важливість виховання у студентської молоді почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власних традицій, звичаїв нашого народу.

Подібні заходи у проходять МДУ щороку з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості.

Читайте також: Студенти МДУ переглянули фільм «Небесна сотня» з циклу документальних фільмів «Зима, яка нас змінила»

 


 

Переглядів: 351 | Додав: Press