Головна » 2016 » Січень » 22 » У МДУ пройшли публічні дебати «Вступ України до НАТО: необхідність, можливість чи утопія?»
10:38
У МДУ пройшли публічні дебати «Вступ України до НАТО: необхідність, можливість чи утопія?»

21 січня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулися публічні дебати «Вступ України до НАТО: необхідність, можливість чи утопія?».

Організаторами дебатів виступили Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Інститут світової політики. Участь у дебатах взяли студенти МДУ, політологи-міжнародники Анатолій Котов, Ілля Пономаренко, Георгій Бушуєв і Яна Саєнко. Модератором дебатів виступив журналіст, прес-секретар Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Юрій Горбань.

У ході обговорення розглянули ключові аспекти, актуальні питання та перспективи відносин Україна-НАТО.

Учасники дебатів обговорили низку питань, серед яких:

·        Україна в НАТО: міфи і реальність?

·        Як агресія Росії вплинула на характер відносин між НАТО та Україною?

·        Альтернативи членству в НАТО: позаблоковість чи двостороннє військово-політичне співробітництво з окремими державам

·        Політична воля та громадська думка: що змінилося після агресії Росії?

·        Україна для НАТО: дестабілізатор чи посилювач безпеки?

Під час публічних дебатів були представлені результати загальнонаціонального опитування, яке провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Захід відбувся у рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, який виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

Читайте також: Відомий польський суспільно-політичний діяч Збігнєв Буяк зустрівся з викладачами МДУ

Переглядів: 997 | Додав: Прес-центр | Теги: Маріуполь, МДУ, нато