Головна » 2018 » Грудень » 1 » День відкритих дверей: майбутні абітурієнти дізналися про можливості здобуття європейської освіти у Маріуполі
15:01
День відкритих дверей: майбутні абітурієнти дізналися про можливості здобуття європейської освіти у Маріуполі

Чому варто продовжувати навчання у рідному місті, учням випускних класів розповіли у Маріупольському державному університеті. Сьогодні у МДУ пройшов День відкритих дверей, який розпочався з ярмарки-презентації спеціальностей.

Із затребуваними та перспективними професіями учнів маріупольських шкіл познайомили представники випускаючих кафедр та студенти МДУ. Окрім рекламної продукції, на столах були прапори європейських держав: Великої Британії, НІмеччини, Франції, Греції, Італії, Польщі. Мови саме цих країн вивчають студенти університету.


На загальних зборах із майбутніми абітурієнтами ректор МДУ Костянтин Балабанов розповів про історію університету, можливості участі у зарубіжних стажуваннях, активну роботу університету у напрямку зміцнення іміджу міста й України. Ректор зазначив, що в університеті є чимало унікальних для Донецької області спеціальностей. Тільки тут можна отримати професію еколога, журналіста, дипломата, перекладача італійського та новогрецької мов тощо.


Одинадцятикласниці Олена Куркчи та Анастасія Дедеш приїхали на День відкритих дверей із Сартани. Учениці спеціалізованої школи № 8 вже визначилися і з університетом, і з майбутньою професією планують вступати на «Переклад (англійська)» до МДУ.
 

Великою популярністю серед абітурієнтів користуються напрями «Право», «Психологія», «Менеджмент», «Переклад (англійська)». Однак найбільше бюджетних місць у цьому році було на педагогічних спеціальностях. Ми готуємо вихователів, вчителів української та іноземних мов, історії, фізичної культури, початкових класів, 

– відповідальний секретар приймальної комісії МДУ Юлія Демидова.

 

Юлія Демидова нагадала, що університет отримує фіксований обсяг бюджетних місць, що часто впливає на вибір абітурієнтів. Додаткові бюджетні місця виділяються для вступників, які проживають поблизу лінії розмежування і на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Для них на базі університету вже три роки працює освітній центр «Донбас-Україна», який пропонує спрощену процедуру вступу – без складання ЗНО.


Абітурієнтам, які вирішать здобувати вищу освіту у Маріуполі, МДУ пропонує 39 бакалаврських програм. А на тих, хто вступить до університету, чекає навчання у відремонтованих й обладнаних сучасною технікою аудиторіях, добрі викладачі та насичене студентське життя, – розповів голова студентської ради Сергій Яровий.
 

Ми робимо все, аби наші студенти отримували якісну, європейську освіту, вивчали іноземні мови, брали участь у міжнародних проектах. Наше місто зараз динамічно розвивається, і ми підтримуємо стратегію його розвитку. Тому наша мета – утримати нашу молодь, залучити абітурієнтів з інших областей та особливо – тих, що проживають на тимчасово окупованій території Донбасу. А для цього ми повинні показати, що Маріуполь – це місто можливостей, сучасне європейське місто, 

– ректор МДУ Костянтин Балабанов.


Читайте також: У МДУ пройшов фонетичний конкурс для школярів «Майже як французи»

Переглядів: 233 | Додав: Прес-центр