Головна » 2018 » Січень » 10 » У МДУ пройшов І етап Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови
16:29
У МДУ пройшов І етап Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови

10 січня на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбувся І етап Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови, яку вже вдруге проводить Салонікський університет імені Аристотеля і Центр грецької мови під егідою Міністерства освіти, науки і релігії Греції. Національний етап олімпіади організований за сприяння Федерації грецьких товариств України і МДУ.

Цього дня олімпіада проходила одночасно у 21 країні світу: Україні, США, Німеччині, Швейцарії, ОАЕ, Єгипті, Албанії, Вірменії, Грузії, Болгарії, Бельгії, Польщі, Румунії тощо. В Україні за перемогу змагалися 14 знавців новогрецької мови з Маріуполя, Одеси та Києва, у тому числі 9 студентів Маріупольського державного університету. За перебігом олімпіади спостерігали викладачі кафедри грецької філології та перекладу МДУ. По завершенні олімпіади всі учасники отримали сертифікати, а їхні роботи вирушили на перевірку до Салонікського університету імені Аристотеля.

Метою проведення Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови є визначення і розвиток інтелектуальних здібностей, розкриття творчого потенціалу, створення необхідних умов для підтримки талановитої молоді діаспори, у тому числі сприяння в її інтелектуальному розвитку, соціальній орієнтації та продовженні освіти. Також олімпіада надає можливість оцінки власних знань і навичок володіння новогрецькою мовою.

Переможці першого туру будуть визначені 9 лютого 2018 року, у Всесвітній день грецької мови. Вони отримають можливість пройти тижневий інтенсивний курс з вивчення грецької мови у таборі Салонікського університету імені Аристотеля – в Калландра на Халкідіках, а також відвідати низку екскурсій.

ІІ тур Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови проходитиме з 19 по 30 червня 2018 року у Греції. Переможець ІІ туру отримає стипендію на навчання у Салонікському університеті імені Аристотеля.

Читайте також: Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель подякував МДУ за активну участь у проведенні Тижнів Німеччини

Переглядів: 478 | Додав: Прес-центр