Головна » 2018 » Листопад » 26 » У МДУ пройшов фонетичний конкурс для школярів «Майже як французи»
12:09
У МДУ пройшов фонетичний конкурс для школярів «Майже як французи»

23 листопада на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся II Французькомовний фонетичний конкурс «Майже як французи» для учнів 5-11 класів, які вивчають французьку мову.

Організаторами виступили старший викладач кафедри італійської філології Наталія Лоскутова і доцент кафедри німецької та французької філології Галина Морєва. Серед учасників були школярі, які вперше бере участь у конкурсі, і ті, хто вже пробував свої сили у минулорічному конкурсі.


Цього разу організатори запропонували учасникам презентувати художній твір на тему «Світ дитинства» французькою мовою, а також без попередньої підготовки прочитати французькі слова і скоромовки. Окрім цього, студенти спеціальності «Мова та література (французька)» підготували цікаві вікторини і завдання для учасників та їхніх уболівальників.


Вчителі та учні творчо підійшли до презентації виступів: під час конкурсу звучали як прозові, так і віршовані твори, та навіть невеличкі сценічні постановки. Наприкінці фоноконкурсу переможці отримали дипломи та солодкі призи.


Читайте також: Студенти МДУ – призери турніру «Що? Де? Коли?»

Переглядів: 84 | Додав: Press