Головна » 2018 » Квітень » 16 » У МДУ пройшов круглий стіл «Книга в бібліотечному просторі: нові та традиційні формати»
12:24
У МДУ пройшов круглий стіл «Книга в бібліотечному просторі: нові та традиційні формати»

13 квітня у науковій бібліотеці Маріупольського державного університету відбувся круглий стіл на тему «Книга в бібліотечному просторі: нові та традиційні формати». У заході  взяли участь керівники та фахівці бібліотек Донецької області.

До обговорення долучилися працівники наукової бібліотеки МДУ, науково-технічної бібліотеки ПДТУ, науково-технічної бібліотеки Донецького національного технічного університету (м. Покровськ), Центральної бібліотеки імені В. Г. Короленка, Центральної дитячої бібліотеки та інших бібліотек міста різного відомчого підпорядкування.

 

Під час круглого столу учасники обговорили актуальні теми: «Книги і бібліотеки у суспільних перетвореннях», «Бібліотека як складова книжкової комунікації у новій комунікативній реальності», «Нові форми роботи з популяризації книг», «Нові технології на допомогу просуванню читання», «Електронний підручник як інноваційна технологія сучасної освітньої реальності», «Успішні бібліотечні проекти з популяризації української книги», «Шляхи вирішення проблеми читання», «Єдиний літературний простір Маріуполя» тощо.

 

Також у рамках заходу відбулася презентація інформаційно-ресурсного центру «Mariupol Window on America Center». Координатор центру, бібліограф І категорії Олена Охріменко ознайомила присутніх з основними напрямами діяльності центру, а також із літературою, наданою Посольством США в Україні.

 

Читайте також: Психологи МДУ провели майстер-клас для співробітників поліції

 

Переглядів: 142 | Додав: Press