Головна » 2016 » Листопад » 29 » У МДУ пройшов майстер-клас з фотографічної творчості для школярів Маріуполя
11:01
У МДУ пройшов майстер-клас з фотографічної творчості для школярів Маріуполя

26 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбувся майстер-клас з фотографічної творчості «Основи фотографії» для учнів старших класів маріупольських шкіл. З такою ініціативою виступила кафедра соціальних комунікацій МДУ. Майстер-клас поводила магістрантка спеціальності «Журналістика» Ганна Демків, яка є практикуючим професійним фотографом з великим досвідом.

Заняття відвідали учні 10 та 11 класів загальноосвітніх шкіл №№ 10, 41, НВК «гімназія-школа» № 1, а також Маріупольського механіко-металургійного коледжу. Окрім школярів, учасниками майстер-класу стали майбутні журналісти та рекламісти – студенти I-II курсів відповідних спеціальностей.

На початку зустрічі Ганна Демків поділилася власним досвідом фотографування та продемонструвала аудиторії свої найяскравіші роботи, які ставали переможцями фотоконкурсів. Вона зазначила, що полюбляє працювати у репортажному та портретному жанрах, проте виконувала і досить незвичні завдання, наприклад, студійну зйомку тварин.

Також фотограф розповіла про основи фотографічної творчості, зосередивши увагу на поняттях композиції та експозиції кадру, тонкощах налаштування освітлення тощо. Найцікавішою для аудиторії стала практична частина майстер-класу, коли кожен мав змогу спробувати себе у ролі фотографа, ближче познайомившись із професійним обладнанням.

І студенти, і школярі, які взяли участь у майстер-класі, отримали не лише корисні знання, а й нові знайомства та безліч яскравих вражень.

Читайте також: Аташе Посольства Італії в Україні Нікола Франко Баллоні прочитав лекцію студентам МДУ

Переглядів: 275 | Додав: Прес-центр