Головна » 2018 » Квітень » 23 » У МДУ пройшов мовний практикум для вчителів французької мови
17:07
У МДУ пройшов мовний практикум для вчителів французької мови

20 квітня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся мовний практикум «Використання відеоматеріалів у навчанні іноземних мов» для вчителів закладів середньої освіти. 

Практичне заняття для покращення усної французької мови провела старший викладач МДУ Наталія Лоскутова. На початку вона теоретично обґрунтувала необхідність використання відеороликів на заняттях з французької мови та продемонструвала способи використання відеозаписів у процесі навчання іноземної мови.

 

Після цього вчителі переглянули декілька автентичних відеороликів за темою «Кохання – вічні цінності» та виконали низку вправ на формування комунікативної компетенції. Учасники практикуму аудіювали звуки відеофільмів, передбачали персонажів та місце подій, складали розкадрування відеороликів та їх можливий сценарій, відпрацьовували вимову, добирали емоційні інтонації та дискутували на запропоновану тему.

 

Таким чином, педагоги довели, що дійсно використання відеоматеріалів є ефективним методом навчання іноземної мови. Подібні навчально-методичні заходи проходитимуть регулярно з метою освоєння нових освітніх методик та покращення рівня викладання французької мови у маріупольських школах.

 

Читайте також: Дистанційна програма для викладачів «Викладання грецької мови як другої іноземної» (подача заявок – до 31 травня)

Переглядів: 160 | Додав: Прес-центр