Головна » 2017 » Квітень » 12 » У МДУ пройшов прес-клуб на тему "Фактчек, як тренд розслідувань. Можливості та перспективи"
15:11
У МДУ пройшов прес-клуб на тему "Фактчек, як тренд розслідувань. Можливості та перспективи"

Студенти і викладачі факультету філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету взяли участь у прес-клубі на тему "Фактчек, як тренд розслідувань. Можливості та перспективи". Тренером виступив журналіст, медіаексперт, головний редактор сайту "FactChek" Олександр Гороховський.

Учасники зустрічі обговорили основні терміни і поняття фактчекінга, з'ясували особливості перевірки публічних заяв політиків, роль експертів і ЗМІ в перекручуванні фактів. "Головне, що відрізняє класичне журналістське розслідування від фактчекінга - це те, що в результаті фактчекінга повинен бути вердикт", - розповів Олександр Гороховський. Також спікер освітив такі поняття як факт, фейк, фактоид і представив студентам найпоширеніші помилки в доказах фактчекера - фахівця, який повинен вміти аналізувати і розбиратися в технологіях маніпуляції і популізму.

Прес-клуб пройшов в форматі бесіди, наприкінці якого всім учасникам були вручені сертифікати. Також Олександр Гороховський відповів майбутнім журналістам на всі їхні запитання.

Читайте також: Журналіст "Громадського радіо" відвідав прес-клуб кафедри соціальних комунікацій МДУ

Переглядів: 510 | Додав: Прес-центр