Головна » 2018 » Травень » 14 » У МДУ пройшов Турнір на Кубок університету з волейболу
09:17
У МДУ пройшов Турнір на Кубок університету з волейболу

12 травня відбулось урочисте відкриття Турніру на Кубок Маріупольського державного університету з волейболу. У змаганнях взяли участь команди волейбольних клубів «Зміївський енергетик», «Волноваха», «Бахмут-ШВСМ», Бердянського педагогічного університету та МДУ.

Турнір організований за підтримки управління з фізичної культури та спорту Маріупольської міської ради, ГО «Федерація волейболу Маріуполя» і кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини МДУ. Метою змагань є популяризація волейболу, зміцнення спортивних зв’язків серед студентської молоді, розвиток олімпійських видів спорту та пропаганда здорового способу життя.

 

На відкритті змагань учасників і вболівальників привітали в. о. завідувача кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, професор Андрій Осіпцов і суддя змагань – доцент кафедри Олександр Вертель.

 

За підсумками змагань команда Маріупольського держуніверситету посіла третє місце. Перше місце виборов волейбольний клуб «Зміївський енергетик», друге – команда «Бахмут-ШВСМ».

 

Учасників змагань нагородили дипломами, а переможці отримали Кубок МДУ.

 

Читайте також: Студенти МДУ відвідали Маріупольський краєзнавчий музей у рамках навчальної практики

Переглядів: 205 | Додав: Press