Головна » 2018 » Червень » 18 » У МДУ розпочала роботу Літня психологічна школа
15:24
У МДУ розпочала роботу Літня психологічна школа

18 червня на базі Маріупольського державного університету розпочала роботу Літня психологічна школа для старшокласників. Проект реалізується з ініціативи кафедри практичної психології за підтримки Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами.

Навчання у Літній психологічній школі передбачає низку психологічних тренінгів, націлених на створення можливостей особистісного розвитку учнів, усвідомлення ними перспектив власного майбутнього, побудови ефективних моделей взаємодії з іншими, опанування нових соціальних навичок.


Робота школи розпочалася з тренінгу «Like від друга», який проводили кандидати психологічних наук, доценти кафедри практичної психології Людмила Варава, Лілія Тищенко, Олена Стуліка та магістрантки спеціальності «Практична психологія» Карина Чауш і Лілія Гуляс. Учасники тренінгу відпрацьовували навички самопрезентації, інтерактивної комунікації та впевненої поведінки. 


В аудиторії панувала атмосфера дружньої взаємодії, підтримки та доброзичливості, яка є однією з головних засад роботи Літньої психологічної школи. 


Читайте також: У МДУ пройшов психологічний тренінг-семінар для старшокласників міського ліцею

Переглядів: 230 | Додав: Press