Головна » 2016 » Грудень » 5 » У МДУ розпочався Всеукраїнський тиждень права
17:57
У МДУ розпочався Всеукраїнський тиждень права

5 грудня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету стартував Всеукраїнський тиждень права. Програму тематичних заходів розробила кафедра права та публічного адміністрування МДУ. Тиждень права відкрив науково-практичний семінар «Європейська модель національної поліції: сучасні підходи та проблеми впровадження», організований у рамках співпраці університету з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області та Маріупольським навчально-виховним комплексом «Ліцей-школа № 48».

У семінарі взяли участь співробітники поліції, керівництво економіко-правового факультету МДУ та загальноосвітніх закладів міста, викладачі кафедри права та публічного адміністрування, студенти і школярі. Учасників заходу привітали в. о. декана економіко-правового факультету, доктор економічних наук, професор Роман Толпежніков та в. о. завідувача кафедри права та публічного адміністрування, кандидат юридичних наук, професор Борис Свірський.

Звернувшись до молоді, начальник відділу Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області Костянтин Ликов акцентував увагу на практичних аспектах діяльності Нацполіції. Він розповів про основні напрямки профілактичної роботи з підлітками, апелюючи конкретними прикладами і статистичними відомостями.

Специфіку роботи експерта-криміналіста охарактеризував заступник директора – завідувач відділу забезпечення діяльності Донецького науково-дослідного експертного криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України, кандидат юридичних наук Василь Ковальов. Доповідач визначив головні завдання фахівця з криміналістики та методи їх вирішення.

Досвідом власного становлення як вченого-правознавця поділився кандидат юридичних наук, доцент кафедри права та публічного адміністрування МДУ Євген Годованик.

На семінарі також виступили учні НВК «Ліцей-школа № 48» Павло Золотухін і Ростислав Чучмай, які розповіли про організацію «Ліга майбутніх поліцейських», створену на базі навчального закладу, а хвилину творчості присутнім на семінарі подарувала ліцеїстка Діана Булгакова. Дівчина зачитала власний вірш, у якому виклала свої сподівання стосовно діяльності нової української поліції. Підбиваючи підсумки, директор НВК «Ліцей-школа № 48» Лілія Борисенко відзначила ефективність співробітництва навчального закладу з Національною поліцією та університетом у напрямку патріотичного і громадянського виховання молоді.

Під час заходу в аудиторії працювала виставка наукових праць викладачів кафедри права та публічного адміністрування, яка відображала значний науковий потенціал університету і найважливіші досягнення вчених у галузі юриспруденції.

Читайте також: Кафедра української філології МДУ допомогає співробітникам поліції вдосконалити навички володіння рідної мовою

 

Переглядів: 434 | Додав: Прес-центр