Головна » 2017 » Жовтень » 27 » У МДУ стартували психологічні тренінги з адаптації першокурсників до навчання в університеті
13:53
У МДУ стартували психологічні тренінги з адаптації першокурсників до навчання в університеті

Протягом тижня на історичному факультеті Маріупольського державного університету проходили психологічні тренінги з адаптації студентів першого курсу до навчання у виші. Заняття проводила практичний психолог МДУ Віра Іванова

Завдання тренінгів – створення умов для формування усвідомленої позиції студента, прийняття відповідальності за процес і результат навчання у виші, формування мотивації до навчання. 

Кожен тренінг складався з чотирьох вправ, під час яких першокурсники мали знайти різницю між позиціями школяра і студента, розподілити міру відповідальності між учасниками навчального процесу, скласти мотиваційний лист тощо.

Практичні завдання чергувалися з коментарями психолога. Віра Іванова розповіла першокурсникам про значення і роль відповідальності у житті людини, познайомила з теорією мотивації, навівши приклади з життя відомих людей, пояснила, як поведінка у змодельованій ситуації співвідноситься з реальним життям.

Наприкінці зустрічей студенти разом із психологом обговорювали результати тренінгу і ділилися враженнями від проведеного заходу. У тренінгах взяли участь 64 студенти істфаку.

Психологічні тренінги проходитимуть на всіх факультетах МДУ.

Читайте також: У МДУ підбили підсумки проекту з розробки українознавчих курсів для учнів з непідконтрольної території

 

Переглядів: 375 | Додав: Прес-центр