Головна » 2017 » Листопад » 14 » У МДУ стартував дводенний семінар «Світові стандарти журналістики в умовах війни і кризи»
13:58
У МДУ стартував дводенний семінар «Світові стандарти журналістики в умовах війни і кризи»

14 листопада у Маріупольському державному університеті відбулося відкриття семінару «Світові стандарти журналістики в умовах війни і кризи» для студентів спеціальностей «Журналістика», «Реклама та зв'язки з громадськістю» і викладачів кафедри соціальних комунікацій. Організаторами виступили Академія української преси, Фонд Фрідріха Науманна за Свободу (Німеччина) і Маріупольський державний університет.

Семінар проводили відомі медіа-експерти: фундатор Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий, професор кафедри соціальних комунікацій, засновник Академії PR-технологій Тетяна Іванова та журналіст, лауреат премії Гран-Прес «Журналіст року 2014» Петро Андрусечко.

На відкритті семінару учасників привітали перший проректор МДУ, професор Олена Булатова і декан факультету філології та масових комунікацій, професор Світлана Безчотнікова.

Програма семінару розрахована на два дні, в ході яких учасники розглянуть актуальні питання діяльності журналіста в умовах війни і кризи, зокрема особливості перевірки джерел інформації, юридичні та етичні обмеження в журналістських матеріалах, вимоги до текстів про збройні конфлікти і цивільних заворушеннях, методи збору інформації .

Студенти-журналісти регулярно відвідують семінари і тренінги, що фінансуються відомими міжнародними фондами. Це сприяє підвищенню якості журналістської освіти у МДУ і є результатом активної взаємодії кафедри соціальних комунікацій з українськими та іноземними партнерами.

Закриття семінару «Світові стандарти журналістики в умовах війни і кризи» відбудеться завтра, 15 листопада. За підсумками семінару учасники отримають не тільки поглиблені знання, які знадобляться їм у професійній діяльності, а й спеціальні сертифікати МДУ, Академії української преси та Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Читайте також: У МДУ пройшов тренінг на тему: «Індивідуальні сценарії Євроінтеграції»

Переглядів: 388 | Додав: Прес-центр