Головна » 2018 » Грудень » 10 » У МДУ створений Англійський розмовний клуб любителів кіно
16:23
У МДУ створений Англійський розмовний клуб любителів кіно

8 грудня на базі Маріупольського інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» розпочав роботу Англійський розмовний клуб любителів кіно (The English Speaking Movie Fans Club), створений з ініціативи волонтера центру, асистента кафедри теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету Яни Панової. 

У першому засіданні взяли участь школярі, студенти, у тому числі іноземці, і викладачі – загалом близько 30 осіб. Учасники переглянули фільм режисера Стівена Спілберга «Catch Me If You Can» з Леонардо Дікапріо у головній ролі, після чого обговорили сюжет і проблематику стрічки.


Особливий інтерес викликала постать головного героя: хтось захопився його талантом невловимості, а хтось, навпаки, засудив свавілля вчинків. Свої аргументи на користь тієї чи іншої думки учасники висловили під час своєрідних дебатів. Спілкування в межах клубу відбувалося виключно англійською мовою. 


Затишна атмосфера, чаювання і можливість неформального спілкування з однодумцями принесли не лише користь, а й велике задоволення поціновувачам кіномистецтва, які прагнуть удосконалити навички володіння англійською мовою.
 

Засідання клубу проходитимуть двічі на місяць. Наступна зустріч запланована на 22 грудня. Для участі у засіданнях потрібна попередня реєстрація за посиланням, яке вказується в анонсах заходів на сторінці центру «Вікно в Америку» у мережі Facebook.


Читайте також: У МДУ презентували освітні можливості у Сполучених Штатах Америки

Переглядів: 257 | Додав: Press