Головна » 2016 » Листопад » 1 » У МДУ відбулася інформаційна кампанія з питань протидії торгівлі людьми
13:22
У МДУ відбулася інформаційна кампанія з питань протидії торгівлі людьми

У рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми присвяченій  Всесвітньому дню боротьби с торгівлею людьми 31 жовтня у Маріупольському державному університеті було проведено ряд заходів.

На факультеті філології та масових комунікацій на І курсі спеціальності «Дошкільна освіта» була проведена кураторська година асистентом кафедри дошкільної освіти Мариною Андрєєвою на тему «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства». Метою кураторської години було ознайомлення студентів з основними причинами потрапляння українських громадян до тенет торгівців людьми та забезпечення формуванню чітких уявлень про запобігання торгівлі людьми. Для цього до уваги студентыв був представлений документальний фільм «Життя на продаж».

Також на ФФіМК відбулося засідання літературного клубу «Колаж», присвячене  проблемі торгівлі  людьми в екранізаціях літературної класики. У ході заходу студентам обговорили екранізації роману «Хатина дядька Тома» Марка Твена та «Мертві душі» Миколи Гоголя, саме в них авторами порушено актуальну для сучасного світу проблему торгівлі людьми.

На економіко-правовому факультеті провели інформаційну бесіду із студентами першого курсу спеціальності "Право". Доцент кафедри права та публічного адміністрування Євген Черних проінформував студентів про соціальну небезпеку злочинів у формі торгівлі людьми у сучасних умовах, надав їм необхідні знання запобіжного характеру та рекомендації щодо безпечної поведінки. Також як майбутнім правозахисникам їм були роз’яснені основні положення Кримінального кодексу України, який передбачає відповідальність за такий злочин, та Закону України «Про протидію торгівлі людьми» від 20.09.2011 року № 3739.

Читайте також: Студенти МДУ обговорили питання запобігання та протидії торгівлі людьми

 

Переглядів: 268 | Додав: Прес-центр