Головна » 2020 » Січень » 11 » У МДУ відбулася конференція трудового колективу
13:35
У МДУ відбулася конференція трудового колективу

11 січня відбулася конференція трудового колективу Маріупольського державного університету, в якій взяли участь 103 делегати із числа науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів. Засідання проходило під головуванням першого проректора МДУ, професора Олени Булатової. Одним із ключових питань порядку денного було ухвалення звіту ректора щодо результатів діяльності університету за 2019 рік.

На початку виступу ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов привітав присутніх із Новим роком та Різдвом Христовим і побажав міцного здоров'я, щастя, миру та великих успіхів у роботі і навчанні. 


Костянтин Балабанов зауважив, що цей рік був напруженим, проте результативним, після чого зупинився на основних досягненнях колективу за різними напрямами діяльності. Підбуваючи підсумки, ректор подякував колегам і студентам за злагоджену та успішну роботу й окреслив завдання, які стоять перед університетом у 2020 році.


Серед головних  розробка і затвердження стратегічного плану розвитку МДУ на 2021-2025 роки, зміцнення кадрового складу, розвиток міжнародного співробітництва і матеріально-технічної бази університету, а також вдосконалення університетської системи забезпечення якості освітньої діяльності, впровадження технологій дистанційного навчання і неформальної освіти, розвиток партнерства зі стейкхолдерами тощо.


В обговоренні доповіді ректора взяли участь голова об'єднаного профкому співробітників і студентів МДУ Оксана Сивак, декан факультету філології та масових комунікацій, професор Світлана Безчотнікова, завідувач кафедри дошкільної освіти, професор Олена Брежнєва, проректор із соціальних та організаційних питань Сергій Гаєвець і голова студентської ради Ганна Андрющук, які запропонували визнати результати роботи університету в 2019 році задовільними.


Далі за порядком денним члени конференції заслухали річний звіт про результати виконання Антикорупційної програми МДУ, який представив голова антикорупційної комісії МДУ, проректор з міжнародних зв'язків, професор Микола Трофименко, та затвержили Антикорупційну програму і план її виконання на 2020 рік.


Також під час засідання відбулося обрання членів Вченої ради, затвердження складу Комісії по трудових спорах та Комісії з питань дотримання Етичного кодексу МДУ.
 

Читайте також: МДУ підбиває підсумки: ТОП-10 новин 2019 року


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ
 

Переглядів: 399 | Додав: Прес-центр