Головна » 2018 » Вересень » 21 » У МДУ обговорили перспективи розвитку аналітичних центрів в Україні
18:55
У МДУ обговорили перспективи розвитку аналітичних центрів в Україні

20 вересня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулася публічна дискусія «Незалежні аналітичні центри та органи влади: можливості для співпраці». 

У дискусії взяли участь аспірант МДУ, стажер Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Георгій Бушуєв, кандидат політичних наук, доцент кафедри  міжнародних відносин та зовнішньої політики Олександр Черепченко, студентка спеціальності «Політологія»  Катерина Чульська, а також студенти спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Модератором виступила журналістка, комунікаційний менеджер Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Світлана Чернецька.


Учасники дискусії обговорили поточний стан співпраці між аналітичними центрами та органами влади, механізми впливу експертної спільноти на політику та можливості працевлаштування молодих політологів у незалежних аналітичних організаціях. Георгій Бушуєв презентував результати експертного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, стосовно участі аналітичних центрів у процесі вироблення державної політики, попиту на фахівців-аналітиків і довіри населення до результатів досліджень, які проводять вітчизняні аналітичні центри. 


Публічна дискусія була організована Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у рамках проекту «Ініціатива з розвитку аналітичних центрів України». Цей проект реалізує Міжнародний фонд «Відродження» спільно з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.


Читайте також: У МДУ обговорили питання культурної ідентифікації української нації

Переглядів: 215 | Додав: Press