Головна » 2018 » Березень » 29 » У МДУ обговорили актуальні проблеми у галузі права
14:30
У МДУ обговорили актуальні проблеми у галузі права

29 березня на базі Маріупольського державного університету відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Сучасний розвиток державотворення та правотворення в Україні: проблеми теорії та практики». Організатором традиційно виступила кафедра права та публічного адміністрування.

З вітальним словом до учасників звернулися декан економіко-правового факультету, професор Роман Толпежніков та в. о. завідувача кафедри права та публічного адміністрування МДУ, професор Борис Свірський, які побажали плідної дискусії та творчої роботи.


У конференції взяли участь близько 150 молодих вчених, аспірантів та студентів із провідних закладів вищої освіти на наукових постанов України, Азербайджану, Казахстану, Білорусії.


На пленарному засіданні виступив заступник начальника відділу супроводження та розвитку інформаційних систем і баз даних Головного управління Національної поліції у Донецькій області Олександр Пефтієв із доповіддю на тему «Робота системи інтелектуального відділу нагляду – UASC». Він розповів як працюють камери інтелектуального відеоспостереження, а також продемонстрував основні функції мобільного додатку «Поліція 102», серед яких є виклик поліції в один клік. Учасники конференції ставили питання: як отримати інформацію про правопорушення з камер спостереження, скільки вона зберігається, чи фіксуються порушення швидкісного режиму тощо.

Вперше у рамках конференції працювали три спеціалізовані наукові секції: «Національна поліція України: сучасний розвиток в умовах реформування правоохоронної системи в Україні», «Голодомор в Україні 1932-1933 рр.: проблеми визнання та правової кваліфікації» та «Інституційно-правові аспекти регулювання міжнародних економічних відносин», проблематика яких відображає актуальні проблеми сучасного розвитку правової системи України в умовах європейської міждержавної інтеграції.


За результатами конференції виданий збірник наукових праць, до якого увійшли матеріали доповідей учасників.


Читайте також: Прокуратура Донеччини провела серію правоосвітніх заходів у МДУ

Переглядів: 347 | Додав: Press