Головна » 2016 » Вересень » 15 » У МДУ відбулася зустріч з абітурієнтами
14:34
У МДУ відбулася зустріч з абітурієнтами

10 вересня відбулася зустріч представників Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами і приймальної комісії Мариупольского державного університету з абітурієнтами.

В актовому залі МДУ відбувся діалог з майбутніми студентами, а нині випускниками шкіл міста Маріуполя та прилеглих районів. Близько 200 осіб виявили бажання побувати в стінах Мариупольского державного університету і зробити свій перший крок на шляху якісної освіти.

Директор Центру довузівської підготовки і роботи з іноземними студентами Діана Шебаніц розповіла присутнім про діяльність Центру, після чого відповідальний секретар приймальної комісії Юлія Демидова розповіла абітурієнтам про особливості приймальної компанії 2016 року та відповіла на численні запитання.

Після закінчення зустрічі 156 осіб виявили бажання скористатися послугами Центру довузівськой підготовки та роботи з іноземними студентами. Щоб успішно скласти ЗНО і стати студентом вищого навчального закладу, починати готуватися необхідно вже сьогодні. Будемо раді бачити Вас у якості наших слухачів курсів на базі Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами МДУ.

Читайте також: У гуртожитку МДУ пройшла традиційна посвята у студенти

 

 

Переглядів: 369 | Додав: Прес-центр