Головна » 2016 » Листопад » 15 » У МДУ відбулися тренінги з адаптації студентів-першокурсників «Студентство: перспективи та можливості»
11:18
У МДУ відбулися тренінги з адаптації студентів-першокурсників «Студентство: перспективи та можливості»

Протягом вересня та жовтня практичний психолог Маріупольського державного університету Віра Іванова провела для студентів-першокурсників тренінги з адаптації «Студентство: перспективи та можливості». Для підвищення ефективності було проведене попереднє анкетування студентів, яке дозволило виявити, які саме існують складнощі адаптації, та зкорегувати подальшу роботу з аудиторією. Метою тренінгу було сприяння успішній соціальній та особистісній адаптації колишніх школярів. Близько 100 студентів МДУ стали його учасниками.

У листопаді та грудні практичний психологог МДУ планується провести низку тренінгів з професійного самовизначення «Моя професійна перспектива» для студентів ІІІ-ІV курсів. Під час тренінга студенти дізнаються, як набути впевненості у власних силах, навчаться визначати і ставити цілі у майбутній професійній діяльності, зможуть визначити вже існуючі ресурси і «зону росту» для досягнення поставлених цілей.

Всі бажаючі взяти участь можуть звернутися до практичного психолога МДУ Віри Іванової за телефоном (098) 363 44 41.

Читайте також: У МДУ пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформація та культура в забезпеченні сталого розвитку людства»

Переглядів: 297 | Додав: Прес-центр