Головна » 2017 » Травень » 30 » У МДУ відбулися тренувальні навчання з відпрацювання плану евакуації у разі артилерійського обстрілу
12:22
У МДУ відбулися тренувальні навчання з відпрацювання плану евакуації у разі артилерійського обстрілу

30 травня у Маріупольському державному університеті відбулися тренувальні навчання з відпрацювання плану евакуації співробітників та студентів навчального корпусу № 1 у разі артилерійського обстрілу. Тренування проводилося в рамках Плану основних заходів цивільного захисту МДУ на 2017 рік. 

Навчання проходили за участю співробітників 22-ї ДРПЧ Центрального району м. Маріуполя під керівництвом начальника Оперативно-диспетчерського відділу у м. Маріуполі Анатолія Курдияна і співробітників Маріупольської станції екстреної медичної допомоги під керівництвом заступника головного лікаря з оперативної роботи медицини катастроф Марини Базун. Від університету процес курирував керівник комісії з надзвичайних ситуацій МДУ, проректор із соціальних та організаційних питань Сергій Гаєвець.

Згідно із задумом метою навчань було відпрацьовування вступної за виникненням загрози і навичок поведінки в умовах надзвичайної ситуації. Заняття проводилися із залученням пожежно-рятувальної техніки.

Черговий корпусу № 1 отримав інформацію про загрозу артилерійського обстрілу та дав сигнал тривоги, повідомивши у ДСНС (за номером 101). Після сигналу куратори організовано вивели студентів з аудиторій, згдно плану евакуації, попрямував у підвальне приміщення.

Співробітники ДСНС вчасно прибули на місце проведення аварійно-рятувальних робіт. Після з'ясування обставин вони приступили до виконання своїх обов'язків.

Змодельована надзвичайна ситуація передбачала порятунок двох студентів, що не змогли евакуюватися. Студенти приблизно знаходилися на першому та другому поверхах навчального корпусу. Для порятунку одного з них співробітники ДСНС застосували 3-колінну драбину. Студентів було евакуйовано та передано співробітникам Маріупольської станції екстреної медичної допомоги.

За підсумками тренувальних занять Сергій Гаєвець високо оцінив роботу колективу університету в умовах надзвичайної ситуації і подякував рятувальникам та медичним працівникам за допомогу у проведенні навчань.

Читайте також: У МДУ нагородили переможців конкурсу "Ларнака - врата Кіпру"

 

Переглядів: 291 | Додав: Прес-центр