Головна » 2020 » Січень » 27 » Випуск 2020: понад 400 магістрів МДУ отримали дипломи
17:42
Випуск 2020: понад 400 магістрів МДУ отримали дипломи


27 січня відбулась урочиста церемонія вручення дипломів магістрам Маріупольського державного університету.

Цього року магістратуру МДУ закінчили понад 400 випускників, у тому числі громадяни Камеруну, Азербайджану, Туркменістану. Кожен п’ятий магістр отримав диплом із відзнакою.


З теплими словами привітання до випускників 2020 року звернувся ректор МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. 
 

Наші випускники гідно проявляють себе в роботі на відповідальних посадах на підприємствах, в установах та організаціях нашого міста, України і зарубіжжя. Вони успішно працюють в органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, судах, банківських установах, закладах дошкільної, середньої та вищої освіти міста Маріуполя, засобах масової інформації, 
 

– Костянтин Балабанов. 


Ці слова підтвердили друзі та партнери університету, які взяли участь у церемонії вручення дипломів: начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, заступник міського голови Маріуполя Сергій Захаров, Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Грігоріос Тассіопулос, начальник Головного управління Державної міграційної служби у Донецькій області Євген Микитенко, голова Центральної райадміністрації Маріупольської міської рали Володимир Петров, директор-головний редактор газети «Приазовський робочий», голова Донецької обласної організації НСЖУ Олена Калайтан, президент ТРО «Маріупольське телебачення» Микола Осиченко та інші.


Цьогорічні магістри не лише старанно вчилися, а й займалися науковою, творчою та громадською діяльністю. Вони брали участь у закордонних стажуваннях, ставали призерами всеукраїнських конкурсів та олімпіад, отримували стипендії Президента України, Кабінету Міністрів України, імені М. С. Грушевського та імені В. М. Чорновола. 


Серед них Олександра Рабчевська (спеціальність «Міжнародні відносини»), Марина Шостак (спеціальність «Менеджмент»), Анна Шабан (спеціальність «Мова і література (новогрецька)»), Юлія Ралюк (спеціальність «Журналістика»), Аліна Дегерменджи (спеціальність «Мова і література (англійська)»).


Взявши слово, магістри Ольга Корнійчук та Артур Григорян подякували керівництву і викладачам університету, батькам за всебічну підтримку протягом навчання і пообіцяли з гордістю нести звання випускника Маріупольського державного університету.


Вітаємо магістрів 2020 року та зичимо великих успіхів і перемог на життєвому шляху!

 

Читайте такожНові можливості для студентів: МДУ підписав угоди про розширення співпраці з маріупольськими ЗМІ


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

Переглядів: 788 | Додав: Press