Головна » 2016 » Вересень » 29 » У МДУ відбулося відкриття ювілейного XV Фестивалю студентської творчості «Дебют»
10:13
У МДУ відбулося відкриття ювілейного XV Фестивалю студентської творчості «Дебют»

28 вересня у Маріупольському державному університеті відбулося урочисте відкриття ювілейного XV Фестивалю студентської творчості «Дебют». Першим та найяскравішим етапом фестивалю традиційно є танцювальне змагання «Майданс». Темою цьогорічного шоу було 25-річчя університету. 

У «Майдансі» взяли участь студентські команди «Рок на віки» (історичний факультет), «Мафія» (факультет філології та масових комунікацій), «Богібонго» (факультет грецької філології),  «Маска» (економіко-правовий факультет) та «Перлина Азовського моря» (факультет іноземних мов).

На відкритті фестивалю з вітальним словом до учасників та глядачів звернувся ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов. Він зазначив, що подібні шоу стають яскравою сторінкою в студентському житті, і побажав учасникам любові, натхнення та великих творчих успіхів.

 

Оцінювало команди учасників компетентне журі, до складу якого увійшли керівник зразкового ансамблю танцю «Асорті» Тетяна Рубан, заступник директора і художнього керівника ПК «Молодіжний» Олена Беркова, керівник чоловічого грецького ансамблю «Зорба», голова маріупольської молодіжної організації «Нео Астері» Микола Дангулжи, хореограф, керівник зразкового ансамблю естрадного танцю «Ангели», ансамблю сучасної хореографії «Аквамарин» і чоловічого ансамблю грецького танцю «Елтас» Марина Кіор і тренер танцювальної студії «Феєрія Данс» Назар Шашков.

Програма шоу включала три конкурсних випробування: «Візитка», «Конкурс капітанів» та «Жива листівка». По завершенні танцювального змагання відбувся підрахунок оцінок журі та нагородження учасників і переможців.

За підсумками танцювального змагання «Майданс» кращою була визнана команда факультету грецької філології «Богібонго», на другому місці - студентська збірна ЕПФ «Маска», на третьому - першокурсники факультету іноземних мов «Перлина Азовського моря». Кращою групою підтримки цього року стали вболівальники економіко-правового факультету. Усі учасники отримали безліч позитивних емоцій, а також грамоти і призи від профкому МДУ та спонсорів заходу.

Читайте також: Держсекретар МЗС Швейцарії Ів Россьє виступив перед студентами Маріупольського державного університету

 

 

Переглядів: 511 | Додав: Прес-центр