Головна » 2017 » Травень » 23 » У МДУ відбулося засідання археологічного студентського наукового товариства
14:44
У МДУ відбулося засідання археологічного студентського наукового товариства

23 травня на базі Музею історії та археології Маріупольського державного університету в рамках Фестивалю науки відбулося засідання археологічного студентського наукового товариства.

В ході засідання студенти провели реставрацію та реконструкцію керамічного посуду доби античності (амфори), камеральну обробку археологічних матеріалів, здобутих під час проведення археологічної практики. Також учасники засідання виготовляли стріли для лука доби мезоліту-неоліту, які займуть своє місце у постійно діючій експозиції Музею МДУ.

Провели засідання керівник археологічного студентського наукового товариства, старший викладач кафедри історичних дисциплін В’ячеслав Забавін та завідувачка фондами Музею, доцент кафедри Світлана Арабаджи.

Завдяки подібним заходам студенти-історики мають можливість не тільки ознайомитися зі справжніми археологічними артефактами, а й взяли участь у відтворенні частини матеріальної та духовної культури давно минулих історичних епох з використанням археологічних, образотворчих та письмових джерел.

Читайте також: На факультеті іноземних мов МДУ відкрилась виставка наукових праць

Переглядів: 331 | Додав: Прес-центр