Головна » 2017 » Листопад » 21 » У МДУ відбулося засідання дискусійного клубу «DIXI» за темою Всесвітнього Дня Гідності
14:20
У МДУ відбулося засідання дискусійного клубу «DIXI» за темою Всесвітнього Дня Гідності

21 листопада на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбулося засідання дискусійного клубу «DIXI» за темою Всесвітнього Дня Гідності. Засідання проходило під керівництвом заступника декана факультету іноземних мов Максима Стьопіна.

Всесвітній День гідності – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого – спонукати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

У заході взяли участь студенти II курсів факультету. Учасники засідання поділилися думками щодо поняття гідності, пропонуючи власне розуміння і визначення терміну, розповідали історії про гідність, які трапилися у їхньому житті. Також студенти написали собі листа у майбутнє про те, чого вони бажають досягти і що вони планують зробити для того, аби стати гідним або допомогти комусь стати гідним. Листи планується обговорити наступного року під час відзначення Всесвітнього Дня гідності.

Нагадаємо, що у рамках святкування Всесвітнього Дня гідності 24 листопада на факультеті іноземних мов МДУ відбудеться міський англомовний дебатний турнір для школярів «I have the right to lead a life of dignity», організований спільно з Маріупольським науково-методичним центром.

Читайте також: До МДУ завітав XIV міжнародний мандрівний фестиваль DOCUDAYS UA

 

Переглядів: 306 | Додав: Press