Головна » 2018 » Квітень » 10 » До Міжнародного дня ромів у МДУ відбулося засідання кіноклубу «Human Rights»
15:40
До Міжнародного дня ромів у МДУ відбулося засідання кіноклубу «Human Rights»

10 квітня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights», що діє на базі студентського наукового історико-археологічного товариства. Друга зустріч учасників була присвячена Міжнародному дню ромів.

У заході взяли участь студенти I курсу спеціальності «Історія та археологія. Історія», «Середня освіта. Історія» та студенти IV курсу спеціальності «Історія». На початку засідання модератор кіноклубу, доцент кафедри історичних дисциплін Світлана Арабаджи запропонувала присутнім назвати асоціації, які у них виникають при згадуванні ромів, а також факти з історії цього мандрівного народу.

 

Студенти Ісидор Бадасен та Олександра Воротілова розповіли аудиторії про історію ромів від давніх часів до ХХІ століття. Після обговорення доповідей учасники переглянули стрічку «Ромська мрія», яка оповідає чотири історії мешканців таборів Закарпаття. Цикл «Ромська мрія» – це дослідження проблем ромів Закарпатської області, яке проводили українські документалісти.

 

Засідання кіноклубу «Human Rights» проходитимуть щомісяця у Музеї історії та археології МДУ (історичний факультет, ауд. 212). Усі, хто бажає поринути у захоплюючий світ доументального кіно – стежте за анонсами та приєднуйтесь!

 

Детальна інформація за телефонами: (0629) 58-75-74, 097 414 45 81.

 

Читайте також: Студенти-історики МДУ побували на місцях нацистських концтаборів

Переглядів: 224 | Додав: Press