Головна » 2018 » Лютий » 2 » У МДУ відбулося засідання стипендіальної комісії
16:27
У МДУ відбулося засідання стипендіальної комісії

2 лютого відбулося планове засідання стипендіальної комісії Маріупольського державного університету, на якому розглянули питання щодо призначення академічних і соціальних стипендій студентам вишу за підсумками зимової екзаменаційної сесії. У роботі комісії традиційно взяли участь ректор, проректор з науково-педагогічної роботи, декани факультетів, керівники профільних структурних підрозділів університету, голова профкому та студенти.

На початку засідання голова комісії – ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов зауважив, що в університеті навчається багато розумних і талановитих студентів, кращі з яких отримують стипендії за особливі успіхи, а також іменні стипендії. Таким чином, студентська молодь має прекрасний стимул не лише відмінно навчатися, а й займатися наукою, спортом, творчою та громадською діяльністю.

Засідання продовжили виступи деканів, які доповіли про роботу рейтингових комісій на факультетах, після чого члени комісії затвердили реєстри студентів, яким буде призначена мінімальна академічна стипендія, а також визначили 228 осіб, яким буде призначена стипендія за особливі успіхи у навчанні. Приємно відзначити, що у цьому семестрі «підвищену» стипендію отримуватимуть 62% стипендіатів, які показали зразкову успішність і високі результати у позанавчальній діяльності.

Окрім цього, члени стипендіальної комісії прийняли рішення про призначення соціальних стипендій 85 студентам, які мають на це право й увійшли до загальних рейтингів факультетів, та схвалили кандидатури студентів, які претендуватимуть на отримання стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, імені М. С. Грушевського.

Читайте також: Запрошуємо до участі у конкурсі творчих робіт «Ларнака – візитна картка Кіпру»

Переглядів: 643 | Додав: Прес-центр