Головна » 2017 » Травень » 25 » У МДУ відбулося засідання студентських наукових товариств «Контент» та «Парадигма»
09:20
У МДУ відбулося засідання студентських наукових товариств «Контент» та «Парадигма»

24 травня на історичному факультеті Маріупольського державного університету в рамках проведення Фестивалю науки відбулось спільне засідання студентських наукових товариств кафедри культурології та інформаційної діяльності «Контент» та «Парадигма». Темою засідання стала інтернаціоналізація в освітньо-науковому, культурному та комунікаційному вимірах.  До роботи товариств були залучені учні 10 класів загальноосвітніх шкіл №10 та №53 та гімназії-школи № 27. 

Під час заходу аудиторія дискутувала стосовно історії, сучасного стану та перспектив інтернаціоналізації. Про особливості глобалізації сучасного світу йшлося у доповіді аспірантки МДУ Ольги Демідко

Доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності Світлана Орєхова презентувала школярам монографію «Історія розвитку поштового зв’язку у Донецькій області XIX – XXI ст.». 

Співробітник наукової бібліотеки МДУ Марина Шевцова окреслила форми інформаційного посередництва наукової бібліотеки в інтернаціоналізації наукової діяльності університету. Роль університетської бібліотеки у формуванні іміджу вишу у світовому науковому просторі визначено завідувачем відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення НБ МДУ Оленою Дейниченко

Магістрант спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Данило Ребро доповів про міжнародні підходи до організації документування діяльності установ.

Читайте також: У МДУ відбулося засідання археологічного студентського наукового товариства

Переглядів: 270 | Додав: Прес-центр