Головна » 2017 » Грудень » 14 » На економіко-правовому факультеті МДУ розпочалася благодійна акція «Ялинка мрій»
13:02
На економіко-правовому факультеті МДУ розпочалася благодійна акція «Ялинка мрій»

14 грудня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету стартувала традиційна благодійна акція «Ялинка мрій». Захід проводиться щороку напередодні Дня Святого Миколая і передбачає придбання подарунків для дітей із малозапезпечених, багатодітних і неповних родин.

На відкриття акції студенти запросили вихованців Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату №2, для яких підготували розважальну програму із конкурсами та солодкими призами. Маленьких гостей тепло привітав ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, який побажав присутнім щастя, здоров'я, гарного настрою та здійснення всіх мрій і зауважив, що виш і надалі підтримуватиме школу-інтернат.

За традицією «Ялинку мрій» прикрашають дитячими фотографіями, на звороті яких зазначається, що саме діти хочуть отримати під Новий рік. Студенти, викладачі та співробітники університету можуть узяти будь-яку з «прикрас» і зробити свій благодійний внесок, придбавши вказаний подарунок.

Акція проходитиме з 14 по 19 грудня, після чого студенти Маріупольського держуніверситету відвідають школу-інтернат №2, щоб привітати дітей зі святом і передати їм такі бажані подарунки.

Благодійна акція «Ялинка мрій» проводиться з 2010 року у рамках благодійного проекту МДУ «З теплом у серці». Її ініціатори, студентська рада і керівництво економіко-правового факультету, закликають усіх охочих долучитися до акції і допомогти здійснити дитячі бажання.

Читайте також: День відкритих дверей у Юридичній кліниці МДУ 

Переглядів: 332 | Додав: Press