Головна » 2018 » Березень » 23 » У МДУ відбувся дводенний тренінг «Журналістика конфліктів: стереотипи, лексика, акценти»
14:09
У МДУ відбувся дводенний тренінг «Журналістика конфліктів: стереотипи, лексика, акценти»

22-23 березня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету проходив тренінг «Журналістика конфліктів: стереотипи, лексика, акценти», організований Академією української преси. Тренерами виступили засновник Комісії з журналістської етики і газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий та медіатренер, журналіст, викладач кафедри періодичної преси Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій Юричко.

У заході взяли участь журналісти місцевих та всеукраїнських видань, викладачі кафедри соціальних комунікацій та студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв'язки з громадськістю».

На відкритті заходу учасників привітала перший проректор МДУ, професор Олена Булатова. Вона побажала присутнім плідної та цікавої дискусії, підкресливши важливість подібних заходів для підвищення якості підготовки журналістів в університеті, а  також удосконалення професійної майстерності працівників ЗМІ. 

Під час тренінгу обговорювалися питання впливу журналіста на перебіг конфлікту, журналістської місії та професійних стандартів при висвітленні конфліктних ситуацій, стереотипів та штампів при розкритті гострих тем. Жваву дискусію викликали питання взаємодії журналіста та органів виконавчої влади, правила висвітлення конфліктів інтересів і роботи з експертами при підготовці збалансованого матеріалу. 

За підсумками слухачі отримали сертифікати Академії української преси.

Читайте також: Студенти-журналісти вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола

Переглядів: 205 | Додав: Press