Головна » 2018 » Травень » 15 » У МДУ відбувся фінальний етап Міського конкурсу для школярів «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку»
16:06
У МДУ відбувся фінальний етап Міського конкурсу для школярів «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку»

15 травня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету відбувся II етап VI Міського конкурсу «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку». Конкурс організований МДУ спільно з Департаментом освіти і Департаментом з питань економіки Маріупольської міської ради з метою популяризації економічних знань і формування активної громадянської позиції в учнівської молоді.

У рамках фінального етапу з презентаціями творчих робіт виступили учні міських закладів середньої освіти Наталія Афанасьєва (НВК №28), Анастасія Курочкіна (СШ №40), Ірина Провлоцька (НВК №14), Богдан Прилуцький та Володимир Сироватський (НВК №27).

 

Школярі досліджували сучасні проблеми і тенденції розвитку книговиробництва, ринок платних медичних послуг Маріуполя, абразивні процеси Азовського моря, перспективи економічного розвитку міста, розробляли модель профорієнтаційного сервісу та комплексну програму берегозахисних заходів прибережної зони Маріуполя.

 

Доповіді оцінювало конкурсне жюрі, у складі якого були доценти кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Тетяна Марена, Ольга Захарова, Тамара Ніколенко і доцент кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища Христина Мітюшкіна.

 

За підсумками конкурсу школярів запросять до університету на урочисту церемонію нагородження переможців.

 

Читайте також: Іноземні слухачі МДУ обговорили тему толерантності з учнями міського ліцею

Переглядів: 213 | Додав: Press